O nas / Kontakt

Nasze media

Polub nasze media i zyskaj pkt. do wykorzystania w serwisie.
Dowiedz się więcej poniżej.

Prod100.Com

Prod100.com to miejsce wspierające w łatwym i szybkim nawiązywaniu współpracy pomiędzy konstruktorami, technologami i projektantami a firmami produkcyjnymi.

W dzisiejszym świecie nie wystarczy tylko dobra technologia produkcji, ale także szybkość, elastyczność, konkurencyjność i dopasowanie do potrzeb klienta. Dlatego prod100 staje się miejscem które łączy klientów i producentów pod każdym również najbardziej ostrym kątem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz w branży, znajdziesz tu narzędzia, które pomogą Ci w codziennej pracy i pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie, co możemy zrobić lepiej i jak ulepszyć nasz serwis.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Zespól Prod100.Com

Dodatkowe punkty

Gratulujemy zaangażowania w naszą platformę Prod100.Com!
Jężeli dodałeś/aś firmę, zlecenie oraz polubiłeś/aś nasze media społecznościowe możesz odebrać darmowe punkty. Aby odebrać swoje nagrody w postaci darmowych punktów, prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem zawierającym nazwę Twojej Firmy. W treści maila podaj, które z naszych mediów społecznościowych polubiłeś lub zasubskrybowałeś. Pamiętaj, że liczba nagród jest ograniczona do pierwszych 250 firm, które spełnią warunki promocji. Oto przypomnienie, ile punktów możesz zdobyć:

- założenie konta: 500 pkt,
- dodanie zlecenia: 250 pkt,
- media społecznościowe: 250 pkt za każde polubione, subskrybowane lub obserwowane,

Dziękujemy za korzystanie z Prod100.Com i życzymy powodzenia w realizacji swoich projektów!

Nowe pomysły

Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i pomysły, które mogą sprawić, że nasz serwis będzie lepiej służył potrzebom użytkowników. Jeśli masz jakieś propozycje dotyczące funkcjonalności, wyglądu lub treści naszej strony, nie wahaj się nam je przekazać. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i pomoże nam dostosować się do zmieniającego się rynku produkcyjnego. Aby podzielić się swoimi pomysłami, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ważne, ciekawe lub istotne uwagi docenimy dodatkowymi punktami dlatego smiało pisz.

Reklama

Możesz skorzystać z reklamowania firmy, usług lub produktów w naszym serwisie na bocznym banerze. Reklama może być prezentowana na podstronie wyszukiwarki firm, wyszukiwarki zleceń, stronie z ulubionymi firmami lub zleceniami.  Cena takiego promowannia ustalana jest indywidulanie, głównie w zależności od czasu trwania reklamy i podstron na których jest się znajdzie. (szerokosć reklamy to 300px - wysokość do ustalenia).

Co oferujemy:

- baner wyświetlany na wybranej podstronie,

- smodzielną przestrzeń, obok wyników wyszukiwania,

- reklama z podlinkowaniem do wybranej strony,

- progaram lojalnosciowy,

 Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© Prod100. All rights reserved.