Dla kogo serwis

Poniżej znajdziesz informacje, dla kogo przeznaczona jest platforma oraz jak może pomóc w Twojej codziennej pracy lub organizacji. Poznaj podstawowe działy, w których nasze rozwiązanie okazuje się pomocne, oraz typowe czynności, w których jest w stanie zoptymalizować Twoją pracę i zaoszczędzić Twój cenny czas.

Firmy, produkcja, zlecenia, możliwości, czas, pieniądz, techologie,

Firmy produkcyjne

W firmach produkcyjnych regularnie poszukujemy wsparcia zewnętrznych firm, które mogą pomóc nam w naszych działaniach produkcyjnych. Czasami potrzebujemy skomplikowanych elementów, których nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Innym razem chcemy odciążyć naszą produkcję lub zoptymalizować wydatki związane z projektem. Tu znajdziesz pomoc w obu aspektach.

Zlecenia, firmy, możliwości, czas, pieniądz, kooperacja,

Firmy szukające wykonawców

Jeśli jesteś firmą projektującą konstrukcje i detale z branży metalowej drzewnej lub meblowej oraz prace takie jak:

-szukanie wykonawców produkcyjnych dla projektowanych rozwiązań,
-wysyłanie zapytań,
-analiza ofert,

nie są wam obce to serwis Pord100.Com z pewnością zoptymalizuje proces szukania wykonawców.

Firmy, produkcja, zlecenia, czas, pieniądz, techologie,

Dla właściciela, kadry wyższej.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i dążysz do jej dynamicznego rozwoju, to na pewno zależy Ci na pozyskiwaniu nowych zleceń, budowaniu dobrego wizerunku w sieci oraz optymalizacji pracy biura. W tym celu polecamy skorzystanie z naszych narzędzi, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu tych celów.

Firmy, design, prototypy, projekty, czas, techologia,

Dla pracowników R&D, konstruktórów, projektantów.

Jeśli jesteś konstruktorem i aktywnie projektujesz rozwiązania oraz testujesz swoje projekty, często musisz szukać wykonawców, ponieważ nie wszystkie detale można wykonać w ramach waszej produkcji. Kliknij sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Firmy, projekty, zlecenia, czas, pieniądz, rozwój,

Sprzedaż, projekty.

Jeśli jesteś handlowcem i aktywnie pozyskujesz zlecenia oraz szukasz nowych klientów w branży produkcyjnej, to właśnie tutaj znajdziesz firmy, które poszukują wykonawców oraz nowych projektów.

Zakupy, firmy, produkcja, zlecenia, czas, pieniądz,

Dział zakupów

Jeśli pracujesz w dziale zakupów i jednym z Twoich zadań jest szukanie wykonawców dla zaprojektowanych przez działy projektantów produktów i detali, to ta platforma może Ci pomóc w pozyskiwaniu większej ilości ofert przy mniejszym nakładzie pracy.

Marketing, zasięgi, social media, firmy, zlecenia,

Marketing

Jeśli zajmujesz się marketingiem w swojej firmie, na pewno wiesz, jak ważne są zasięgi, a jeśli prowadzisz konta w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube, Instagram, X.Com czy Linkedin, to są one dla Ciebie szczególnie istotne.


© Prod100. All rights reserved.