Nowe możliwości w marketingu.

Jeśli zajmujesz się marketingiem w swojej firmie, na pewno wiesz, jak ważne są zasięgi, a jeśli prowadzisz konta w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube, Instagram, Twiter czy Linkedin, to są one dla Ciebie szczególnie istotne.

Marketing, zasięgi, social media, firmy, zlecenia,

Prod100.com to platforma dzięki której możesz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców z Twojej branży.Na naszej stronie możesz dodać linki do swoich profili społecznościowych a dzięki temu że platforma jest przeznaczona dla użytkowników świadomych znaczenia i siły internetu, z pewnością przyspieszy to budowanie więzi z klientami i zwiększeniu ich zaangażowania. 

Jak pozyskiwać ruch w mediach społecznościowych

Współczesny marketing to nie tylko sprzedaż produktów czy usług, ale również budowanie marki i relacji z klientami. Dlatego, umieszczenie linków do social mediów na platformie pomoże w zwiększeniu świadomości marki i budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Nasz portal zrzesza firmy produkcyjne z różnych gałęzi przemysłu i każdy z odwiedzających Twoją stronę jest w potencjalnym klientem dlatego pokaż się i to z tej dobrej strony. Daj się poznać jako profesjonalista i niech Twoje działania zaczną mieć wpływ na sprzedaż.

Jak w pełni korzystać z Prod100.Com,

Aby rozpocząć, należy założyć firmowe konto na naszej platformie i uzupełnić profil o logo, adres strony internetowej oraz linki do mediów społecznościowych, których używa firma. Po zapisaniu danych, należy dodać informacje na temat technologii, którymi firma się posługuje. Aby to zrobić, należy kliknąć w górnym pasku "Dodaj firmę" i uzupełnić informacje o technologiach. Jest to ważne, ponieważ wyszukiwarka naszej platformy poszukuje firm na podstawie tych parametrów. W sekcji pod wyszukiwarką można dodać dodatkowe informacje na temat technologii, których nie uwzględniono wcześniej, a także skorzystać z zaawansowanego edytora, aby przygotować interesujące treści o firmie. Upewnij się, że napisane treści są jasne i czytelne. Dodaj zdjęcia i grafiki do galerii profilu firmy, aby stworzyć oryginalny wizerunek, na którym firma Ci zależy. W załącznikach dodaj dokumenty, takie jak broszury i informacje handlowe, którymi chce się podzielić z odwiedzającymi profil firmy. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do działu technicznego, a na pewno pomogą w dodaniu i edycji informacji o firmie.

Najważniejsze zalety platformy,

  • budowanie profesionalnego wizerunku,
  • strona firmowa na portalu branżowym,
  • dostęp do zleceń,
  • dostęp do katalogu firm,

Zarejestruj się zwiększ zasięgi,

Dziękujemy za sugestię! Dodanie konta i wykorzystanie jego możliwości jako narzędzia lejka marketingowego jest świetnym pomysłem. Nasza platforma umożliwia wysyłanie zleceń do firm produkcyjnych, co zwiększa zasięgi i poprawia skuteczność kampanii reklamowych. Będziemy kontynuować nasze działania marketingowe i starać się rozwijać naszą platformę, aby zapewnić jak najlepsze efekty dla naszych użytkowników. Dziękujemy za zainteresowanie naszą usługą i liczymy na dalszą owocną współpracę!

 

Sprawdź jak działamy


© Prod100. All rights reserved.