Nowa jakosć zakupów.

Jesli pracujesz w dziale zakupów, i jedny z Twoich zadań jest szukanie wykonawców dla zaprojektowanych przaz projektantów produktów i detali, to znajdzesz tu miejsce które pomoże Ci pozyskać więcej ofert przy mniejszym nakładzie pracy.

Zakupy, firmy, produkcja, zlecenia, czas, pieniądz,

Ciągłe pilnowanie stanów magazynowych, analizy rynku, składanie zamówień, negocjacje z klientem oraz poszukiwanie wykonawców dla nowych produktów zabiera dość dużo czasu.
Mamy narzędzia które pomogą zaoszczędzić Twój cenny czas.

Jak znaleźć firmy do współpracy,

Pierwszym krokiem, aby znaleźć odpowiednią firmę, jest skorzystanie z wyszukiwarki, którą znajdziesz w górnym pasku. Po wejściu do niej, należy określić położenie oraz zasięg odległości, w jakim chcesz poszukiwać współpracy. Następnie określasz parametry zleceń, które są dla Ciebie ważne. Każda firma ma możliwość elastycznego zmieniania parametrów zleceń, w zależności od obłożenia produkcji. Kolejnym krokiem jest wybór kategorii branży, w której chcesz znaleźć wykonawcę oraz określenie materiałów i obróbek, jakie chcesz wykonać w ramach jednego zlecenia.

Jak znaleźć producenta dla produktu,

Najpierw należy dodać zlecenie, określić jego parametry oraz daty wykonania. Następnie można dodać kolejne produkty, uzupełnić ilości oraz opisać dokładnie technologię detali. W kolejnym kroku należy dodać rysunki techniczne. Na końcu podajemy czas trwania, który obejmuje czas publikacji ogłoszenia oraz oczekiwania na oferty współpracy.

Powinieneś sprawdzić serwis,

Jeżeli:

  • Przeprowadzanie analizy rynkowej, w celu znalezienia najlepszych dostawców materiałów i surowców.

  • Kontrolowanie poziomu zapasów, aby zapewnić ciągłość produkcji.

  • Negocjowanie cen i warunków umów z dostawcami.

  • Weryfikowanie jakości dostarczanych materiałów i surowców, a także sprawdzanie zgodności z wymaganiami technicznymi.

  • Planowanie czasu dostaw i koordynacja z działem produkcji.

  • Monitorowanie wydatków związanych z zakupami i analiza kosztów.

Dodaj konto za darmo,

Prod100.Com jest narzędziem które pomoże Ci w wyżej wymienionych czynnościach, zastanów się w czym chcesz aby Ci pomogło a następnie wprowadź je do swojej pracy.

 

Zarejestruj się


© Prod100. All rights reserved.