Nowe zlecenia i nowi klienci w jednym miejscu.

Jeśli jesteś handlowcem i aktywnie pozyskujesz zlecenia oraz szukasz nowych klientów w branży produkcyjnej, to właśnie tutaj znajdziesz firmy, które poszukują wykonawców oraz nowych możliwości rozwoju.

Firmy, produkcja, zlecenia, czas, pieniądz, rozwój,

Nasza firma stworzyła portal, który ma za zadanie ułatwiać pracę w branży produkcyjnej, czerpiemy z wielu lat doświadczeń  w przedsiębiorstwach produkcyjnych w różnych branżach.
Rozumiemy jakie wyzwania stoją przed poszczególnymi stanowiskami w firmie i staramy się w pewnych obowiązkach ułatwić im pracę.

Jak pozyskiwać nowe zlecenia,

Będąc osobą odpowiedzialną za sprzedaż w firmie oczywiście najważniejszym elementem jest prowadzenie aktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz opieka nad aktualnie posiadanymi w portfolio. Na naszej platformie w łatwy i szybki sposób przeszukasz interesujące Cię oferty i w szybki sposób wyślesz swoją propozycję cenową. Każde dodane zlecenie jest zbudowane w podobny sposób co pomoże Ci w szybki sposób znaleźć interesujące Cię informacje w ofercie. 
Każde zlecenie posiada parametry takie jak data wykonania, wielkości roczne oraz informacje o potrzebie  transportu i montażu dzięki tej wiedzy będziesz mieć szerszą perspektywę związaną z ilością pracy jaka wiąże się z danym zleceniem i zdecydowanie dokładniej pozwoli Ci je wycenić.

Jak wykorzystaćProd100.Com w projekcie?

Jeżeli jesteś odpowiedzialny za projekt, platforma pomoże Ci w wielu momentach trwania projektu, zaczynając od sprawdzenia poziomu cenowego wykonywanych detali lub produktów niezbędnych do realizacji projektu, następnie wybór najlepszej z uzyskanych ofert z uwzględnieniem takich kwestii jak miejsce produkcji jeśli istotne jest dla nas aby realizacja była blisko docelowego miejsca. Mamy również możliwość poznania i uwiarygodnienie naszych wyobrażeń na temat potencjalnego kooperanta poprzez sprawdzenie jego mediów społecznościowych, strony internetowej a także zapoznania się z ocenami innych firm w trzech kryteriach takich jak cena, jakość wykonanych produktów, oraz kontakt z firmą.

Montaż się wydłuża?

Nie możesz zakończyć montażu bo czegoś zabrakło i teraz trzeba czekać na wykonanie oraz transport? Warto zapamiętać, że Prod100.Com może pomóc w takiej sytuacji. Nie czekaj jeżeli nie jest to technologia z tych kosmicznych, wejdź na platformę i znajdź firmę która znajduje się blisko oraz potrafi wykonać detal, zadzwoń lub napisz i zakończ ten etap szybciej.

Prod100.Com pomoże Ci w:

  • Znajdowaniu nowych zleceń.
  • Przygotowaniu Projektu,
  • Poznaniu poziomu cenowego rynku,
  • Znalezieniu najodpowiedniejszej firmy do indywidualnych zadań,
  • Szybkim  i głębszym zapoznaniu się z potencjalnymi kooperantami,
  • Zapoznaniu się z ocenami innych firm w kryteriach Cena; Jakość; Kontakt,

Zyskaj więcej czasu na ,

Możemy Ci pomóc w Twoich obowiązkach, nie czekaj zarejestruj się i zyskaj. Dopilnuj aby powstał profil Firmy i aby dodać technologię produkcji a zlecenia możliwe do wykonania przez waszą firmę trafią same na Twoją skrzynkę email. Ty decyduj i składaj oferty.

 

Zarejestruj się


© Prod100. All rights reserved.