Twórz i rozwijaj a produkcję zostaw nam.

Jeśli jesteś konstruktorem, technologiem lub projektantem i aktywnie projektujesz rozwiązania oraz testujesz swoje projekty, często szukać wykonawców, ponieważ nie wszystkie detale da się wykonać w ramach waszej produkcji. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Firmy, design, prototypy, projekty, czas, techologia,

Szukanie odpowiedniej firmy o odpowiedniej technologii, wysyłanie zapytań i oczekiwanie na odpowiedzi, zastanawianie się kiedy spłyną i czy spłyną. Podejmowanie decyzji, czy to najlepsza oferta jaką mogliśmy otrzymać, czy może należy wysłać zapytanie do kolejnych firm - to wszystko może zająć wiele czasu i uwagi.

Jak nie przepalać tak czasu w pracy,

Jeśli uważasz, że jest to mniej interesujące niż projektowanie i chciałbyś zaoszczędzić ten czas, to właśnie tu znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci w uzyskaniu kompletnych propozycji współpracy na twoje zlecenie. Zgodnych z technologią produkcji danego produktu, ilością oraz datą na kiedy chcesz aby produkcja była zrealizowana. Wystarczy stworzyć edytowalne ogłoszenie z kompletnymi informacjami, datą oczekiwania na oferty oraz datą produkcji detalu. 

Jak wykorzystać możliwości platformy,

Wystarczy stworzyć uniwersalne edytowalne ogłoszenie z kompletnymi informacjami, czasem oczekiwania na oferty oraz datą produkcji detalu. Dodatkowo należy dodać informacje techniczne odnośnie detali z których składa się zlecenie. Mogą to być kilka niezwiązane ze sobą detale lub produkt składający się z wielu różnych elementów. Dzięki naszej platformi Dzięki naszej platformie, wykorzystującej generator technologii produkcji, zlecenie trafi jedynie do firm zainteresowanych takim zleceniem i posiadających odpowiednią technologię i narzędzia do jego realizacji. Dla każdego detalu podajemy nazwę, ilość, materiał, surowiec, wymiary oraz obróbki, którym powinien zostać poddany.

W jakich działaniach jeszcze możemy pomóc

  • sam możesz wyszukać firmy o interesującej Cię technologii produkcji i odezwać się do producenta
  • możesz sprawdzić czym się zajmują oraz jakimi zleceniami są zainteresowani,
  • możesz w jednym miejscu sprawdzić ich social media oraz stronę internetową aby dowiedzieć się więcej,
  • możesz przefiltrować dane firmy po lokalizacji, jeżeli ważna jest dla Ciebie odległość od miejsca dostawy,
  • możesz szukać alternatywnych dostawców,
  • dodając zlecenia zawsze masz pod kontrolą cenowy produktów dla których szukasz producenta,

Zarejestruj się to nic nie kosztuje,

Dzięki naszym narzędziom możesz sam decydować, jakie zlecenia podejmiesz, a jakich nie, zdobywać dostęp do nowych możliwości, optymalizować pracę swojego biura i efektywniej zarządzać czasem w Twoich działach, co przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania Twojej firmy.

 

Zarejestruj się


© Prod100. All rights reserved.