Dlaczego warto wprowadzić narzędzie do firmy

Jeśli jesteś odpowiedzialny za firmę i dążysz do jej dynamicznego rozwoju, to na pewno zależy Ci na pozyskiwaniu nowych zleceń, budowaniu dobrego wizerunku w sieci oraz optymalizacji pracy biura. W tym celu polecamy skorzystanie z naszych narzędzi, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu tych celów.

Firmy, produkcja, zlecenia, czas, pieniądz, techologie,

Marketing jest jednym z pierwszych elementów, na które warto zwrócić uwagę. Nasza platforma umożliwia tworzenie profilu Twojej firmy w serwisie na który będą trafiać potencjalni klienci. Dzięki temu możesz wzmocnić swoją obecność w sieci i zaprezentować swoją firmę w atrakcyjny sposób, dodając unikalny wygląd, galerię zdjęć oraz linki do różnych mediów społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, LinkedIn lub stronę internetową zwiększysz swoją rozpoznawalność w branży i świadomość na temat waszej firmy.

Jak nie przepalać czasów pracy w firmie,

Optymalizacja pracy działów konstrukcyjnego, technologicznego oraz zakupów jest niezbędna dla skutecznego funkcjonowania firmy. Nasza platforma pozwala na dodawanie zleceń detali, które chcesz wykonać w kooperacji z innymi firmami. Wiele czasu i energii często pochłania wyszukiwanie odpowiedniego wykonawcy, który spełni wymagania czasowe i cenowe. Aby temu zapobiec,

Proponujemy rozwiązanie, tego istotnego problemu,

Każde zarejestrowane konto może dodawać zlecenia do bazy danych, określając priorytet, wielkość, datę produkcji oraz technologię wykonania i surowce potrzebne do produkcji. Następnie tylko firmy, które są w stanie wykonać zlecenie w danym terminie, wysyłają oferty, z których można wybrać najbardziej odpowiednią. Dodatkowo można zweryfikować firmę oferującą wykonanie zlecenia, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Zakładając jedno firmowe konto możesz dodawać wiele zleceń, a każde  z nich może dostać inną osobę do kontaktu.

Powinieneś rozpocząć korzystanie z serwisu,

Jeżeli:

  • firma jest z branży metalowej, meblowej lub produktów z drewna,
  • zlecasz wykonywanie detali,
  • jesteś otwarty na nowe zlecenia,
  • chcesz być widoczny w swoim regionie,
  • szukasz alternatywnych dostawców,
  • szukasz klientów biznesowych,
  • sprawdzasz poziom cenowy produktów

Zarejestruj się to nic nie kosztuje,

Dzięki naszym narzędziom możesz sam decydować, jakie zlecenia podejmiesz, a jakich nie, zdobywać dostęp do nowych możliwości, optymalizować pracę swojego biura i efektywniej zarządzać czasem w Twoich działach, co przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania Twojej firmy.

 

Dołącz do nas.


© Prod100. All rights reserved.